Image

Kampioenschap JO11-1 en JO12-1

We zijn super trots op onze JO11-1 en JO12-1 teams die kampioen zijn geworden! Dit is een geweldige prestatie voor de spelers, coaches en ouders die hard hebben gewerkt om dit te bereiken. Het is duidelijk dat er veel talent en doorzettingsvermogen aanwezig is binnen deze teams. We willen iedereen bedanken voor hun inzet en steun en we kijken ernaar uit om deze succesvolle spelers in de toekomst te zien excelleren. Op naar nog meer kampioenschappen voor EDS!

Lid worden van EDS

Ben jij op zoek naar een leuke manier om te sporten en te socializen in Ellecom? Word dan lid van EDS, de omni-sportvereniging die al sinds 1945 bestaat! Bij ons kun je voetballen, padellen, jeu de boulen, zwemmen, biljarten of boorcampen in een gezellige en gemoedelijke sfeer. Onze club is bedoeld voor iedereen, ongeacht hun ervaring of vaardigheid. Bij EDS staat plezier en samenhorigheid voorop.

Word vandaag nog lid van EDS en maak deel uit van onze gemeenschap. We kijken ernaar uit om je te verwelkomen bij onze club!

word nu lid van EDS