Image

J011-1 promotie naar de hoofdklasse!

Zaterdag 18 maart is onze JO11-1 kampioen geworden in de eerste klasse ten koste van Spero. Mede dankzij de grote aantallen supporters en de harde kern van EDS werd Spero in een spannende wedstrijd met 4-2 de eikenstraat uit gestuurd. Dit betekent promoveren naar de hoofdklasse waar dit team zich onder andere mag gaan meten met de Graafschap. Kortom EDS niet alleen de Gekste vandaag ook de Beste. Gefeliciteerd allemaal!

Lid worden van EDS

Ben jij op zoek naar een leuke manier om te sporten en te socializen in Ellecom? Word dan lid van EDS, de omni-sportvereniging die al sinds 1945 bestaat! Bij ons kun je voetballen, padellen, jeu de boulen, zwemmen, biljarten of boorcampen in een gezellige en gemoedelijke sfeer. Onze club is bedoeld voor iedereen, ongeacht hun ervaring of vaardigheid. Bij EDS staat plezier en samenhorigheid voorop.

Word vandaag nog lid van EDS en maak deel uit van onze gemeenschap. We kijken ernaar uit om je te verwelkomen bij onze club!

word nu lid van EDS