Image

De bal rolt weer!

We zijn weer begonnen en de jeugdteams van SC EDS hebben vandaag hun best gedaan!

Dit zijn alleen de teams vanaf O12 overigens waarvan de standen worden doorgegeven.
We hopen dat iedereen veel plezier heeft gehad en ouders en alle anderen genoten hebben!

Op naar de trainingen en de volgende wedstrijd! Fijn weekend allemaal!

Lid worden van EDS

Ben jij op zoek naar een leuke manier om te sporten en te socializen in Ellecom? Word dan lid van EDS, de omni-sportvereniging die al sinds 1945 bestaat! Bij ons kun je voetballen, padellen, jeu de boulen, zwemmen, biljarten of boorcampen in een gezellige en gemoedelijke sfeer. Onze club is bedoeld voor iedereen, ongeacht hun ervaring of vaardigheid. Bij EDS staat plezier en samenhorigheid voorop.

Word vandaag nog lid van EDS en maak deel uit van onze gemeenschap. We kijken ernaar uit om je te verwelkomen bij onze club!

word nu lid van EDS