Indeling competitie en beker 2011/2012

  Reserve 6 klasse poule 10       Reserve 7 klasse poule 11
           
1 AZC 3     1 Anadolu ’90 2
2 Be Quick Z. 5     2 Baakse Boys 3
3 SC Doesburg 2     3 Spcl. Brummen 5
4 DVV 3     4 SC EDS 2
5 SC EDS 1     5 Eerbeekse Boys 6
6 HC ’03 4     6 Erica ’76 7
7 Loenermark 4     7 Oeken 2
8 Pax 7     8 SCS 1
9 SHE 2     9 Socii 3
10 Steenderen 4     10 Warnsveldse Boys 7
11 Zelhem 4     11 Westendorp 3
        12 FC Zutphen 5
           
  Beker groep 2   / 066       Beker groep 2  / 055
           
1 DVV 4     1 Dierense Boys 3
2 SC EDS 1     2 SC EDS 2
3 SCS 1     3 Loo 4
4 VVO 4     4 Veluwezoom 6
           
  2e klassePoule  10       3e klasse poule 08
           
1 Angerlo Vooruit A1     1 SC Doesburg B1
2 Dierense Boys A1     2 DVOV B1D
3 SC Doesburg A1     3 DZC ’68 B3
4 DZC ’68 A2     4 SC EDS B1
5 SC EDS A1     5 SP Eefde B1G
6 Gazelle Nieuwland A1     6 Gorssel B1
7 GSV ’38 A1     7 Keijenburgse Boys B1
8 HC ’03 A1     8 sv Loil B1D
9 Keijenburgse Boys A1     9 Pax B2
10 Steenderen A1     10 Steenderen B1G
11 VIOD A2     11 VIOD B3
12 VVO A2     12 Warnsveldse Boys B2
           
  Beker groep 5  04        
           
1 SC EDS A1        
2 OBW A1        
3 VIOD A2        
4 Vorden A1        
           
           
           
           
           
  4e klasse poule 12       3e klasse poule 09
           
1 AVW ’66 C3     1 Arnhemia D2
2 DCS C3     2 DVOV D2
3 DVV C4     3 SC EDS D1
4 SC EDS C1     4 Eendracht Arnhem D1
5 Groessen C3     5 Eldenia D3M
6 GSV ’38 C2     6 ESA D5
7 sv Loil C1G     7 De Paasberg D1
8 Loo C1GD     8 FC Presikhaaf D1
9 Rheden C2     9 Rheden D2
10 RKPSC C2     10 SML D3
11 VVO C4     11 VDZ D3
12 Sc Westervoort C3G     12 VVO D3
           
  Beker groep 15  / 07       Beker groep 15 / 8
           
1 SC EDS C1     1 SC Doesburg D1G
2 GSV ’38 C1G     2 SC EDS D1
3 Kilder C1GD     3 Groessen D2
4 Sprinkhanen C1        
           
  4e klasse poule  37        
           
1 Angerlo Vooruit E6        
2 AZC E5G        
3 Spcl. Brummen E7        
4 DVC ’26 E7        
5 DVOV E7        
6 SC EDS E1        
7 Gazelle Nieuwland E5G        
8 GSV ’38 E4        
9 De Hoven E2        
10 Rheden E5        
11 Zelos E4        
12 FC Zutphen E8        
           
  Beker  groep 25  / 06        
           
1 DCS E8G        
2 DVOV E6        
3 SC EDS E1        
           
           
           
           
           
           
           
  4e klasse poule 27       5e klasse poule 09
           
1 AZC F2G     1 SV Babberich/Liemers F3
2 Be Quick Z. F2     2 Dierense Boys F2
3 Spcl. Brummen F5M     3 DVV F11M
4 DVOV F5     4 SC EDS F2
5 SC EDS F1     5 Erica ’76 F6
6 Erica ’76 F3     6 OBW F6G
7 Rheden F2     7 SDZZ F3
8 SBC ’05 F2     8 VVO F7
9 VVO F3     9 VVO F6
10 FC Zutphen F5        
           
  Beker groep 37 /  12       Beker groep 35  / 11
           
1 Angerlo Vooruit F2     1 Angerlo Vooruit F4
2 SC EDS F1     2 SC EDS F2
3 Erica ’76 F5     3 Erica ’76 F6
4 Sprinkhanen F2G        

Een gedachte over “Indeling competitie en beker 2011/2012

  1. EDS 2 weer lekker ingedeeld, bied weer mogelijkheden!!!
    Weer wat nieuwe ploegen dus de ballen test zal ook wel weer nieuw leven worden ingeblazen.

Geef een reactie