Uitje Vutters

Op woensdag 31 januari vond het traditionele jaarlijkse uitje plaats van onze Vutters met hun partners. De laatste jaren zijn zij jaarlijks vaste gast bij het Kegelhuis in Dieren. Hier hebben zij een gezellige avond onder het genot van een hapje en een drankje. Over de uitslag van het kegelen houden ze zich stil. De winnaar is dus niet bekend.
Zij bekostigen dit zelf door elke week geld in te leggen.
Iedere dinsdagochtend staan deze heren klaar om onze accommodatie te onderhouden zodat de leden onbezorgd kunnen sporten.
Hans Kerssen, Theo de Brouwer, Wim Hekkers, Jan Bochoven, Appie Meeuwissen, Andries v.d. Bijl, Gerard Hartemink (kon helaas niet aanwezig zijn), Leo Albers en Jan Alterna bedankt voor hetgeen jullie doen voor onze club!!

foto van Sportclub EDS "Ellecom".

 

Geef een reactie